search
REKLAMA
News

JARED LETO zdradził, że od 22 lat nie ogląda filmów ze swoim udziałem

Jared Leto promuje aktualnie “Morbiusa”.

Łukasz Budnik

25 marca 2022

jared leto
REKLAMA

Zbliża się premiera Morbiusa, w którym rolę tytułową gra Jared Leto. Aktor w ostatnich latach pojawiał się w takich produkcjach, jak Dom GucciMałe rzeczy Blade Runner 2049, a w 2014 roku otrzymał Oscara za rolę w Witaj klubie. Zagrał także Jokera w Legionie samobójców (a także w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera), jednak jego występ jest powszechnie krytykowany przez widzów i krytyków.

Promując Morbiusa, Leto zdradził w wywiadzie dla Radio X, że od 22 lat w ogóle nie ogląda filmów ze swoich udziałem. Ostatnim było Requiem dla snu, które widział w ramach festiwalu w Cannes w 2000 roku (do czego miał go zmusić Darren Aronofsky). Leto tym razem nie podał powodów, dla których nie ogląda swoich filmów, ale nie jest oczywiście jedynym aktorem, który tego odmawia (o innych przykładach przeczytacie w tym miejscu). W zeszłorocznym wywiadzie aktor wspominał, że nie chodzi o fakt, że uznaje swoje filmy za złe, jest jednak perfekcjonistą i mógłby być poirytowany, gdyby znalazł w swojej roli coś, co mu się nie podoba.

leto oscar e1611858464205

Tymczasem do sieci trafiły reakcje na Morbiusa i niestety wskazują one, że film jest nieudany, choć rola Leto jest jednym z elementów, które zdobywają względne pochwały. Więcej przeczytacie tutaj

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA