search
REKLAMA
News

JARED LETO powróci jako JOKER w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera

Filip Pęziński

21 października 2020

REKLAMA

Jak donoszą liczne źródła The Hollywood Reporter, Jared Leto powtórzy rolę Jokera w zaplanowanej na przyszły rok wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera. Aktor ma nagrać nowy materiał w czasie trwających właśnie dokrętek.

Wcześniej Jared Leto zagrał Jokera w Legionie samobojców Davida Ayera. Film jak i rola aktora zostały jednak przyjęte przez fanów i krytyków bardzo chłodno. Tajemnicą jednak nie jest fakt, że duża część roli aktora została wycięta, a sam Zack Snyder wypowiadał się o niej bardzo entuzjastycznie.

Przypominamy, że tzw. Snyder Cut ma diametralnie różnić się od wersji, która w 2017 wyświetlana była w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera). Informacja o angażu Jareda Leto zdaje się to potwierdzać. Aktor w ogóle nie pojawił się od wersji kinowej.

Wersję reżyserską filmu mamy zobaczyć w przyszłym roku na HBO Max. Produkcja zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film.

Pamiętajmy, że angaż aktora nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA