search
REKLAMA
News

J.K. SIMMONS znów powróci jako J. Jonah Jameson

Łukasz Budnik

23 czerwca 2020

REKLAMA

Rola J.K. Simmonsa w trylogii o Spider-Manie jest zgodnie uznawana przez fanów nie tylko za jeden z najlepszych elementów filmów Sama Raimiego, lecz także za jedną z najlepszych filmowych wersji postaci znanej z kart komiksów. Simmons po 12 latach powrócił do swojej roli w zeszłym roku, gdy pojawił się w scenie po napisach w Spider-Manie: Daleko od domu. Na tym nie koniec!

Aktor zapowiedział, że zobaczymy go jeszcze w filmach osadzonych w świecie Spider-Mana.

Tak, mówią krótko, wrócę jako J. Jonah Jameson. Po kilku latach przerwy jest przyszłość dla tej postaci. Ci z was, którzy byli na tyle rozsądni by zostać na napisach “Daleko od domu” wiedzą, że pojawił się tam na krótko. W zanadrzu jest już kolejny występ JJJ, a z tego co słyszę, jest także plan na kolejny.

W związku z tym, że prace nad kolejnym solowym Spider-Manem jeszcze nie ruszyły, nagrany już materiał może dotyczyć Morbiusa lub kontynuacji Venoma. W ten sposób kolejny występ, o którym wspominał Simmons, mógłby przypaść na kontynuację Daleko od domu.

Cieszycie się, że Simmons pojawi się w swojej roli jeszcze kilka razy?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA