search
REKLAMA
News

MICHAEL KEATON powróci jako BATMAN w filmie o Flashu? Aktor negocjuje rolę!

Łukasz Budnik

22 czerwca 2020

REKLAMA

Jak poinformował portal TheWrap, Michael Keaton negocjuje rolę Batmana w solowym filmie o Flashu, należącym do kinowego świata DC. Przypomnijmy, że aktor wcielił się w rolę słynnego superbohatera dwa razy – w Batmanie Powrocie Batmana, kolejno w 1989 i 1992 roku.

Fabuła The Flash miałaby być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości, a w jednej z nich Flash współpracowałby właśnie z Batmanem granym przez Keatona. Według TheWrap rozmowy z aktorem są na bardzo wczesnym etapie i nie wiadomo, jak duża byłaby jego rola w filmie, jeśli negocjacje zakończą się powodzeniem. The Hollywood Reporter przekazało, iż niektóre źródła mówią o tym, że Batman Keatona pełniłby rolę podobną do tej, którą ma Nick Fury w MCU i mógłby pojawić się także w innych projektach (alternatywne możliwości dają w końcu dużo możliwości).

The Flash reżyseruje Andrés Muschietti, twórca dwóch części Tego, na podstawie scenariusza Christiny Hodson, autorki Ptaków Nocy. Fabuła filmu i wprowadzenie Batmana Keatona nie miałoby wpływu na powstającą produkcję o tym superbohaterze, granym tam przez Roberta Pattinsona.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Keatona jako Batmana?

Grafika: Heroic Hollywood

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA