search
REKLAMA
News

Gwiazdy SPIDER-MANA pokazują pierwsze zdjęcia z filmu i żartują na temat tytułu

Łukasz Budnik

24 lutego 2021

REKLAMA

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela, gdzie w tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia promocyjne.

Fotosami podzieliły się gwiazdy produkcji – Holland, Jacob Batalon (Ned Leeds) oraz Zendaya (Michelle). Na zdjęciach widać trójkę bohaterów, którzy zapewne prowadzą jakieś śledztwo. Co ciekawe, aktorzy dodali do zdjęć tytuł widowiska – każde z nich inny. Wszystkie nazwy wykorzystują frazę “Home”, obecną też w poprzednich częściach cyklu (Homecoming oraz Far From Home) – zaprezentowane tytuły to Home Slice, Phone Home oraz Home-Wrecker. Fani w komentarzach na Instagramie podejrzewają, że żart aktorów nawiązuje do wspominanego we wstępie multiwersum, a nawet wnioskują, że trzy tytuły = trzy inkarnacje Spider-Mana. Przypomnijmy, że według plotek w widowisku do ról słynnego superbohatera mają powrócić Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Poniżej zdjęcia i plansze z tytułami:

Spider-Man 3 z kinowego uniwersum Marvela ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku. Być może wkrótce studio potwierdzi oficjalny tytuł widowiska. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA