search
REKLAMA
News

DC wyprodukuje pierwszy film o LATYNOSKIM SUPERBOHATERZE

Filip Pęziński

23 lutego 2021

REKLAMA

Reżyser Angel Manuel Soto (Królowie Charm City) stworzy dla DC Films produkcję Blue Beetle, pierwszy film głównego nurtu stawiający w centrum superbohatera pochodzenia latynoskiego. Za scenariusz odpowiadać ma Gareth Dunnet-Alcocer, który obecnie pracuje nad nową wersją Człowieka z blizną.

W oficjalnym oświadczeniu reżyser Angel Manuel Soto powiedział, że jest zaszczycony, że może nakręcić dla DC pierwszy film o latynoskim superbohaterze. “Chciałbym podziękować każdemu w Warner Bros. i DC za zaufanie mi przy przeniesieniu na ekran Jaime’ego Reyesa. Nie mogę doczekać się aż wspólnie stworzymy historię” – dodał.

Komiksowy Jaimie Reyes zadebiutował w 2006 roku jako trzecia postać o tym pseudonimie. Blue Beetle czerpie swoje nadludzkie moce z wypełnionej pozaziemską technologią zbroi, za którą odpowiada kosmiczny skarabeusz. Reyes był członkiem Teen Titans i Ligi Sprawiedliwości.

Start produkcji zaplanowany jest na jesień tego roku. Nie znamy póki co daty premiery, ani obsady filmu. 

Co myślicie o tym projekcie?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA