search
REKLAMA
News

GRAY MAN braci Russo doczeka się kontynuacji. Powstanie też spin-off

“Gray Man” trafił na Netfliksa w zeszły piątek.

Łukasz Budnik

26 lipca 2022

gray man ryan gosling
REKLAMA

Zaledwie kilka dni po debiucie Gray Mana na Netfliksie, do sieci trafiła informacja, że widowisko braci Russo doczeka się kontynuacji. Staną oni ponownie za kamerą, a scenariusz napisze Stephen McFeely, który pracował także nad tekstem do pierwszej części. Rolę z pierwowzoru powtórzy Ryan Gosling, jednak to jedyny członek obsady, którego powrót został potwierdzony. 

To nie wszystko – rozpoczęły się prace także na spin-offem, który ma być napisany przez Rhetta Reese’a oraz Paula Wernicka, odpowiedzialnych wcześniej za Deadpoola. Nie wiadomo jednak, o czym opowie. Gray Man nie podbił serc krytyków (na ten moment ma 48% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes), jednak przyjął się lepiej wśród widzów (91% w tym samym serwisie) i cieszył się popularnością – jak informuje The Hollywood Reporter, widowisko braci Russo było numerem jeden w 92 krajach. Film jest najdroższym dotychczas oryginalnym filmem Netfliksa – budżet wyniósł aż 200 milionów dolarów.

Gray Man recenzja

Na ten moment nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace nad zapowiedzianymi filmami; nieznana jest też przewidywana data premiery.

Gray Mana można oglądać na Netfliksie. Oprócz Ryana Goslinga, w filmie występują m.in. Chris Evans, Ana de Armas, Jessica Henwick oraz Julia Butters. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA