search
REKLAMA
News

GODZILLA VS. KONG. Pierwszy zwiastun widowiska

Łukasz Budnik

24 stycznia 2021

REKLAMA

Pod koniec zeszłego roku studio Warner Bros. podjęło sensacyjną decyzję i ogłosiło, że wszystkie ich premiery zaplanowane na  na 2021 rok trafią jednocześnie do dostępnych kin oraz na HBO Max. Nowa strategia obejmie tak głośne premiery jak m.in. Matrix 4, DiunaThe Suicide Squad, trzecia część Obecności oraz Godzilla vs. Kong. To ostatnie widowisko doczekało się właśnie pierwszego zwiastuna

Z decyzji WB niezadowoleni byli przedstawiciele studia Legendary, które produkuje film. Mieli się o niej dowiedzieć zaledwie pół godziny przed resztą świata. Ostatecznie studio doszło do porozumienia z Legendary i przyspieszyło premierę Godzilla vs. Kong o dwa miesiące, na 26 marca. Poniżej pierwszy zwiastun widowiska.

Przypomnijmy, jak brzmi opis filmu:

Legendy ścierają się, gdy Godzilla i Kong, dwie najpotężniejsze siły natury, stają do spektakularnej bitwy. Wojna potworów trwa na powierzchni i w głębi naszego świata, jako że otwiera się spektakularny świat tytanów znany jako Pusta Ziemia.

Film reżyseruje Adam Wingard, odpowiedzialny między innymi za Gościa oraz Blair Witch. W obsadzie znajdują się Millie Bobby Brown, Julian Dennison, Brian Tyree Henry, Alexander Skarsgård, Kyle Chandler, Jessica Henwick, Rebecca Hall i Lance Reddick.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA