search
REKLAMA
News

GODZILLA VS. KONG. Figurka zdradza, jakiej broni użyje jeden z bohaterów widowiska science fiction

Łukasz Budnik

20 lipca 2020

REKLAMA

Premiera Godzilla vs. Kong, widowiska science fiction o walce dwóch tytułowych potworów, zaplanowana jest obecnie na 21 maja 2021. Wczoraj do sieci trafiła grafika z filmu, a dziś dowiedzieliśmy się, jakiej broni może używać jeden z bohaterów.

Poniższe informacje można potraktować jako spoiler.

Wszystko za sprawą zabawki, która sprzedawana będzie w ramach promocji widowiska. Figurka przedstawia Konga z ręcznie robionym toporem – wygląda na to, że wielka małpa stworzy go z ułamanej części grzbietowej należącej do Godzilli. Zabawka ma też możliwość odsłonięcia ran Konga – sugeruje to, że zostanie poturbowany w walce.

Przypomnijmy, że wczoraj pojawił się też opis filmu.

Legendy ścierają się, gdy Godzilla i Kong, dwie najpotężniejsze siły natury, stają do spektakularnej bitwy. Wojna potworów trwa na powierzchni i w głębi naszego świata, jako że otwiera się spektakularny świat tytanów znany jako Pusta Ziemia.

Film reżyseruje Adam Wingard, odpowiedzialny między innymi za Gościa oraz Blair Witch. W obsadzie znajdują się Millie Bobby Brown, Julian Dennison, Brian Tyree Henry, Alexander Skarsgård, Kyle Chandler, Jessica Henwick, Rebecca Hall i Lance Reddick.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA