search
REKLAMA
News

Starcie GODZILLI i KING KONGA na nowej grafice z nadchodzącego widowiska science fiction

Łukasz Budnik

19 lipca 2020

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na kolejny film z udziałem Godzilli. W nowej odsłonie potwór ma zmierzyć się z Kongiem znanym z filmu Kong: Wyspa Czaszki. Film reżyseruje Adam Wingard, odpowiedzialny między innymi za Gościa oraz Blair Witch. W obsadzie znajdują się m.in. Millie Bobby Brown, Julian Dennison, Brian Tyree Henry, Alexander Skarsgård, Kyle Chandler, Jessica Henwick, Rebecca Hall i Lance Reddick. Zadebiutowały nowe grafiki i opis filmu.

Zdjęcia zostały udostępnione na opakowaniu figurki firmy Playmates Toys. Opis fabuły, który został dołączony do fotografii, brzmi:

Legendy ścierają się, gdy Godzilla i Kong, dwie najpotężniejsze siły natury, stają do spektakularnej bitwy. Wojna potworów trwa na powierzchni i w głębi naszego świata, jako że otwiera się spektakularny świat tytanów znany jako Pusta Ziemia.

Premiera Godzilla vs. Kong zaplanowana jest obecnie na 21 maja 2021. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA