search
REKLAMA
News

GAL GADOT zagra Złą Królową w aktorskim remake’u “Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków”

Gal Gadot na ekranie będzie partnerować Rachel Zegler, która zagra Śnieżkę.

Łukasz Budnik

4 listopada 2021

REKLAMA

W przyszłym roku ma ruszyć produkcja kolejnej aktorskiej wersji animacji Disneya – tym Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków, pierwszego pełnometrażowego filmu w dorobku studia, który trafił na ekrany kin w 1937 roku i stał się dużym sukcesem. Nowy film wyreżyseruje Marc Webb. Główną rolę Śnieżki ma zagrać Rachel Zegler, a w Złą Królową wcieli się Gal Gadot.

Jak informuje Deadline, aktorka finalizuje negocjacje. Według informatorów, Gadot od dawna była wymarzonym wyborem studia. Nowa wersja Śnieżki ma rozwijać historię znaną z oryginalnej animacji. Nowe piosenki do filmu napiszą Benj Pasek i Justin Paul, którzy stali też za utworami m.in. do La La Land oraz Króla rozrywki.

Przypomnijmy, że główna rola Śnieżki będzie trzecią w dorobku Rachel Zegler, choć jeszcze ani razu nie mieliśmy jej okazji oglądać na ekranach kin. Zegler zagra bowiem w przesuniętym na tym roku West Side Story Stevena Spielberga, a później w Shazam: Fury of the Gods. Dwudziestolatka dostała rolę u Spielberga po tym, jak wysłała producentom nagrania ze swoim wokalem i została wybrana spośród 30 tysięcy kandydatek. Wcześniej występowała w szkolnych musicalach. Rola w West Side Story, z którą mieli okazję zapoznać się we fragmentach producenci Śnieżki, zadecydowała o tym, że dostała rolę księżniczki Disneya.

Sam Webb stwierdził, że “niezwykłe możliwości wokalne Rachel to tylko początek jej talentów” i że “jej siła, inteligencja i optymizm będą stanowić integralną część odkrywania na nowo klasycznej baśni Disneya”.

Data premiery Królewny Śnieżki nie została jeszcze ogłoszona. Prace nad filmem ruszą w 2022 roku.

Zdjęcie: Deadline

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA