search
REKLAMA
News

Florence Pugh i Harry Styles w zwiastunie DON’T WORRY DARLING Olivii Wilde

“Don’t Worry Darling” z Florence Pugh i Harrym Stylesem zadebiutuje we wrześniu.

Łukasz Budnik

2 maja 2022

dont worry darling
REKLAMA

Olivia Wilde kontynuuje swoją karierę reżyserką – w lutym zeszłego roku zakończyła zdjęcia do swojego kolejnego filmu, psychologicznego thrillera Don’t Worry Darling. Do sieci trafiła nowa fotka promocyjna.

W swoim kolejnym filmie Wilde pokaże utopijną społeczność, która w latach 50. ubiegłego wieku żyje na kalifornijskiej pustyni. Główna bohaterka, Alice, odkryje nieprzyjemną prawdę, a jej mąż będzie skrywać mroczny sekret. Jak dużo będzie w stanie zaryzykować Alice, aby pokazać, co naprawdę dzieje się w raju? Gwiazdą projektu jest Florence Pugh, a oprócz niej na ekranie pojawią się Harry Styles, Gemma Chan, KiKi Layne, Chris Pine i sama Wilde. Przy scenariuszu pracowali Shane i Carey Van Dyke oraz Katie Silberman.

Pierwotnie w postać graną przez Stylesa miał wcielić się Shia LaBeouf, jednak według doniesień został zwolniony przez Wilde z powodu fatalnego zachowania na planie i wchodzenia w konflikt z aktorami.

Podczas wydarzenia CinemaCon Wilde mówiła o tym, że jej film jest skrojony pod obejrzenie go w kinie.

Don’t Worry Darling ma zadebiutować 23 września.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA