search
REKLAMA
News

Finałowy zwiastun HALLOWEEN ZABIJA trafił do sieci

Kolejna część serii Halloween, zatytułowana Halloween zabija, zadebiutuje w Polsce 22 października.

Łukasz Budnik

20 września 2021

REKLAMA

15 października 2021 roku w kinach i na platformie Peacock zadebiutuje kolejna część serii Halloween, zatytułowana Halloween zabija. W obsadzie ponownie zobaczymy Jamie Lee Curtis, której bohaterka będzie zbierać grupę mającą się zmierzyć z Michaelem Myersem. Do sieci trafił finałowy zwiastun filmu.

Halloween zabija będzie sequelem Halloween z 2018 roku, które z kolei służyło jako kontynuacja pierwszego filmu z serii, zupełnie ignorując wszystkie pozostałe. Produkcja spotkała się z przechylnym odbiorem widzów oraz krytyków i zarobiła 255 milionów dolarów na świecie. Nadchodzący sequel będzie pierwszym z dwóch zapowiedzianych. Kolejny, Halloween Ends, trafi do kin w 2022 roku. Pierwotnie Halloween zabija miało pojawić się na ekranie w 2020 roku, zostało jednak przełożone ze względu na pandemię. W Polsce premierę zaplanowano na 22 października.

Oba nadchodzące sequele reżyseruje David Gordon Green. Oprócz Jamie Lee Curtis powracają między innymi Nick Castle i James Jude Courtney. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA