search
REKLAMA
News

Fani STRANGER THINGS mają teorię, że w jednej ze scen serialu widać Jeffreya Dahmera

Czy Jeffrey Dahmer przemknął w jednej ze scen “Stranger Things”?

Łukasz Budnik

2 października 2022

dahmer stranger things
REKLAMA

Na Netfliksie dużą popularnością wciąż cieszy się serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, opowiadający o słynnym tytułowym mordercy i kanibalu, zagranym przez Evana Petersa. Tymczasem na fali sukcesu produkcji w sieci popularność zdobyło także nagranie z TikToka, którego autorka zasugerowała, że w jednej ze scen Stranger Things widzimy właśnie Dahmera. 

Klip pokazuje scenę, w której w tle przechadza się uczeń, którego wizerunek jest podobny do Dahmera, noszący dodatkowo okulary i mający zbliżoną fryzurę. Dla porównania po cięciu pokazany zostaje także Peters w swojej roli. Nagranie odtworzono już ponad 2 miliony razy. Zobaczycie je poniżej:

@elodvdb Jeffrey Dahmer in Stranger Things ? 😱 #jeffreydahmer #strangerthings #foryou ♬ son original – elovdb

Choć nagranie budzi wyobraźnię fanów serialu, to – jak zauważa New York Post – teorii o tym, że w Stranger Things rzeczywiście przemknął Dahmer, przeczy fakt, że bohaterowie chodzą do liceum w latach 80., tymczasem Dahmer skończył szkołę jeszcze w latach 70. Poza tym akcja Stranger Things dzieje się w fikcyjnym mieście Hawkins. Niektórzy twierdzą jednak, że to mimo wszystko celowe nawiązanie ze strony braci Duffer.

Tutaj przeczytacie recenzję serialu o Dahmerze.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA