search
REKLAMA
News

Fani chcą, by BATMAN Bena Afflecka dostał własny film. Trenduje hashtag #MakeTheBatfleckMovie

Łukasz Budnik

12 kwietnia 2021

REKLAMA

W zeszłym miesiącu zadebiutowała Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, w której w roli Batmana znów oglądaliśmy Bena Afflecka. Dla widzów było to swego rodzaju odkupienie tej postaci, której charakter w kinowej wersji filmu znacząco różnił się od tego, co oglądaliśmy w Batman v Superman

Popularność filmu, jak również pragnienie fanów, by studio Warner Bros. pozwoliło Snyderowi kontynuować jego wizję uniwersum (#RestoreTheSnyderVerse) zaowocowały rozpoczęciem akcji #MakeTheBatfleckMovie. Kilka lat temu były plany na to, by Batman Afflecka dostał solowy film – aktor miał wówczas zająć się także scenariuszem i reżyserią, a klimat produkcji miał być zbliżony do gier z serii Arkham. Affleck ostatecznie zrezygnował z roli i jakiegokolwiek udziału w filmie, a projekt wyewoluował w The Batman z Robertem Pattinsonem.

Fani ruszyli na Twittera, aby wyrazić swoją sympatię dla Afflecka w roli Batmana i pisać o tym, jak bardzo chcieliby zobaczyć jego starcie z Deathstroke’em (Joe Manganiello). Cytują też producenta Jaya Olivę, który scenariusz Afflecka określił najlepszym skryptem do filmu o Batmanie, jaki kiedykolwiek widział, a który widzowie i fani mieliby pokochać. Wśród propozycji pojawia się nie tylko film, lecz także miniserial na HBO Max, gdzie zadebiutowała także Liga Sprawiedliwości Snydera.

Poniżej przytaczamy wybrane tweety:

https://twitter.com/theSNYDERVERSE/status/1381279045246201863?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1381279045246201863%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fbatman-batfleck-movie-trending-dc-fans-ben-affleck%2F

Tymczasem Affleck powróci jako Batman w nadchodzącym filmie The Flash. Chcielibyście, aby aktor dostał swój własny film o słynnym superbohaterze?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA