search
REKLAMA
News

PRZYJACIELE: Matthew Perry na usuniętym zakulisowym zdjęciu z planu spotkania obsady

Maria Grzybowska

12 kwietnia 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady kultowego sitcomu Przyjaciele, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, już kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię.

Początkowo data premiery była ustalona na dzień debiutu samego kanału, jednak sytuacja na świecie wykluczyła tę możliwość. W listopadzie zeszłego roku odtwórca roli Chandlera Binga, Matthew Perry, utrzymywał, że spotkanie dojdzie do skutku i rzucił trochę światła na nowy termin – zapowiedział, że zostało przełożone na początek marca tego roku. Z kolei w styczniu Lisa Kudrow (Phoebe) w podcaście „Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę i dodała, że już nagrała coś na tę okazję. Aktorka przypomniała jednak, że w programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci. Kolejnych informacji udzielił już w marcu David Schwimmer (Ross) zdradzając, że za nieco ponad miesiąc wyrusza do Los Angeles w sprawie nagrania programu. Słowa aktora pokrywały się z doniesieniami, że nagranie odbędzie się wiosną. Natomiast w minioną sobotę Matthew Perry na swoim koncie na Instagramie ponownie uchylił rąbka tajemnicy we właściwym Chandlerowi żartobliwym tonie, a prędkość z jaką post został usunięty zaraz po publikacji może sugerować, że aktor nie miał zgody na udostępnianie materiałów.

Przyjaciele

Na zdjęciu można było zobaczyć Perry’ego w fotelu charakteryzatorskim, a w opisie aktor poinformował:

Kilka sekund przed zjedzeniem pędzla do makijażu, nie wspominając o ponownym spotkaniu z przyjaciółmi.

Post został szybko usunięty, jednak zdążył zgromadzić 27 000 polubień. Natomiast oficjalna wiadomość o zakończeniu zdjęć trafiła do sieci wczoraj. Wygląda na to, że fani nareszcie doczekają się wyczekiwanego spotkania. W programie, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach, ma wystąpić kompletna obsada: Perry, Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow, Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer.

Oficjalna data premiery jeszcze nie jest znana.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA