search
REKLAMA
News

Emma Roberts w zwiastunie komedii SPACE CADET. To produkcja Amazona

“Space Cadet” zadebiutuje w lipcu.

Łukasz Budnik

15 czerwca 2024

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun kolejnego oryginalnego filmu Prime Video – Space Cadet. W roli głównej wystąpiła Emma Roberts.

W opisie czytamy:

Tiffany „Rex” Simpson (Emma Roberts) zawsze marzyła o podróży w kosmos, lecz jej życie nie potoczyło się zgodnie z planem. Zdeterminowana, aby odmienić swój los, z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Nadine (Poppy Liu) wchodzi na nową drogę: jej “podkoloryzowana” aplikacja trafia do ambitnego programu szkoleniowego NASA. Dzięki sprytowi, przebojowości i niezłomnej determinacji Rex stara się dotrzeć do ścisłej czołówki. Dyrektorzy programu, Pam (Gabrielle Union) i Logan (Tom Hopper), z pewnością zwrócą na nią uwagę, ale czy ta dziewczyna z Florydy zdoła przejść wymagające szkolenie i polecieć w kosmos, zanim jej sekret wyjdzie na jaw?

Napisany i wyreżyserowany przez Liz W. Garcię (Purpurowe serca, Grzesznik), Space Cadet to komedia opowiadająca o sile bycia sobą, podążaniu za marzeniami i mierzeniu wysoko.

W filmie występują także Tom Hopper , Poppy Liu i Gabrielle Union, Kuhoo Verma, Desi Lydic, Sebastián Yatra, Yasha Jackson, Andrew Call, Troy Iwata, Josephine Huang, Dave Foley, Sam Robards i Joshua Harto. Premierę zaplanowano na 4 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA