search
REKLAMA
News

Dorota Stalińska i Katarzyna Skrzynecka we fragmencie filmu KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4

“Kogel Mogel 4” trafi na ekrany 7 stycznia.

Łukasz Budnik

20 grudnia 2021

REKLAMA

Seria Kogel Mogel powraca. 7 stycznia na ekrany kin wejdzie kolejna odsłona, zatytułowana Koniec świata czyli Kogel Mogel 4, gdzie powrócą zarówno bohaterowie znani z poprzednich części, jak i pojawią się nowe postaci. Do sieci trafił fragment filmu wraz z nową zapowiedzią.

Fabuła przedstawia się następująco:

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

W obsadzie czwartej części Kogla Mogla ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Karol Strasburger oraz Marian Opania, który zagra “podstarzałego erotomana, hochsztaplera szukającego bogatej kobiety”.

Poprzednia odsłona była sukcesem frekwencyjnym – w kinach zobaczyło ją 2,4 miliona widzów. Nie spotkała się jednak z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków.

źródło: materiały prasowe Next Film

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA