search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły plotki o obsadzie DEADPOOLA 3. Lista potencjalnych gościnnych występów robi wrażenie

W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o obsadzie trzeciego “Deadpoola”.

Łukasz Budnik

13 sierpnia 2023

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na premierę filmu Deadpool 3. W głównych rolach zobaczymy Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana, a na drugim planie kilkoro bohaterów dwóch poprzednich części serii, powstałych jeszcze dla studia Fox. Na pewno powróci jeszcze jedna postać z czasów filmów superbohaterskich przed MCU – Jennifer Garner jako Elektra. 

Tymczasem do sieci trafiły nowe plotki na temat tego, kto może pojawić się w filmie. Jeśli doniesienia te okazałyby się prawdą, w filmie pojawiłaby się niezwykła galeria postaci. Przeczytajcie, co przekazali autorzy kanału The DisInsider.

Wszystko to jest niepotwierdzone, ale słyszeliśmy o tych nazwiskach z różnych źródeł. Brian Cox jako William Stryker, Halle Berry jako Storm, Owen Wilson jako Mobius, Famke Janssen jako Jean Grey, Lewis Tan jako Shatterstar, Channing Tatum jako Gambit, Ben Affleck jako Daredevil, Taylor Swift jako Dazzler, Taron Edgerton jako inny Wolverine, Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff, Tara Strong jako Miss Minutes, Tom Hiddleston jako Loki, Dafne Keen jako X23, Rebecca Romijn jako Raven, Julian McMahon jako Doktor Doom, Patrick Stewart jako profesor X i Ian McKellen jako Magneto. Powtarzamy, to niepotwierdzone wiadomości, ale byłoby szalone, gdyby wszyscy się pojawili.

Jeśli doniesienia by się potwierdziły, Deadpool 3 zapewne byłby bezpośrednio związany z serialem Loki. Zaznaczamy jednak, że nie jest to oficjalna lista. 

Reynolds i reżyser Shawn Levy pracowali już razem przy filmie Projekt Adam. 

Prace na planie Deadpoola 3 są aktualnie wstrzymane przez strajk. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA