search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun filmu PROJEKT ADAM, science fiction z Ryanem Reynoldsem

“Projekt Adam” zadebiutuje 11 marca.

Łukasz Budnik

10 lutego 2022

projekt adam 1
REKLAMA

W marcu na Netfliksie pojawi się kolejny film, którego reżyserem jest Shawn Levy – Projekt Adam. W roli głównej pojawi się Ryan Reynolds, który współpracował z Levym już przy okazji Free Guya. Do sieci trafił zwiastun produkcji.

Bohaterem filmu jest trzynastoletni Adam Reed, który wciąż jest w żałobie po śmierci ojca rok wcześniej. Pewnej nocy znajduje w swoim garażu rannego pilota, którym okazuje się starsza wersja Adama pochodząca z przyszłości. Starszy Adam zaryzykował wszystko, aby powrócić w czasie i wykonać sekretną misję – razem muszą wyruszyć w kolejną podróż, aby odnaleźć swojego ojca i uratować świat. Dodatkowo muszą znaleźć sposób, aby dogadać się między sobą.

W filmie oprócz Reynoldsa grają między innymi Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Jennifer Garner i Catherine Keener. Scenariusz napisali Mark Levin, Jennifer Flackett, T.S. Nowlin oraz Jonathan Tropper. Zdjęcia do filmu zakończyły się w marcu 2021 roku.

Premiera została zaplanowana na 11 marca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA