search
REKLAMA
News

Do sieci trafiło zdjęcie AMBER HEARD z rzekomo rozciętą wargą. Prawnicy Deppa twierdzą, że jest oszustwem

Amber Heard 16 maja będzie kolejny raz zeznawać podczas procesu.

Łukasz Budnik

11 maja 2022

heard zeznania 4
REKLAMA

Trwa przerwa w procesie Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Przypomnijmy, że aktor pozwał aktorkę o zniesławienie i żąda od niej 50 milionów dolarów. Depp próbuje udowodnić, że napisany przez Heard artykuł dla Washington Post, gdzie zarzuca mu, że używał przemocy psychicznej i fizycznej (choć nie wymienia go z nazwiska), miał katastrofalny wpływ na jego karierę. Aktor utrzymuje też, że to Heard znęcała się nad nim. Tymczasem do sieci trafiło nowe zdjęcie, które nie zostało przedstawione podczas rozprawy.

Ostatnie dwa dni przed przerwą niemal w całości zostały poświęcone zeznaniom Heard, która opowiadała historie o tym, jak Depp miał bić ją w trakcie ich związku, także dłonią z pierścieniami. Pokazano też zdjęcia, które aktorka rzekomo zrobiła sobie po kolejnych incydentach. Jedno z nich nie zostało jednak uwzględnione w materiale dowodowym, ponieważ zostało zbyt późno dostarczone przez prawników Heard. Zdobył je jednak portal TMZ – fotografia przedstawia Heard, która ma mieć na niej rozciętą wargę. Aktorka trzyma też karteczkę z napisem “WRÓCĘ xxx”, którą miał napisać Depp.

heard tmz

W tekście TMZ czytamy, że według ekipy Deppa, zdjęcie pochodzi z 2012 roku (co potwierdzają metadane) i jest fałszywe. Podczas innej sprawy sądowej, wytoczonej przez Deppa gazecie The Sun, Heard twierdziła bowiem, że pierwszy przemocowy incydent wydarzył się w 2013 roku. TMZ przekazało informacje od źródła Heard, które twierdzi, że podczas sprawy w UK pomyliły jej się daty i tak naprawdę Depp atakował ją już w 2012 roku, a drużyna Deppa robi wszystko, by przekonujące dowody nie zostały przedstawione przysięgłym. Tymczasem przedstawiciele aktora utrzymują, że oskarżenia Heard przez lata zostały urozmaicone o wygodne szczegóły, a ona sama przygotowywała się do tego, by podczas sprawy dać występ życia.

Kolejne zeznania Heard usłyszymy 16 maja. Tym razem zostanie ona przesłuchana przez prawników Deppa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA