search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun BORATA 2

Łukasz Budnik

1 października 2020

REKLAMA

Na początku września dowiedzieliśmy się, że Sacha Baron Cohen zrealizował kontynuację swojego mockumentu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, który trafił do kin w 2006 roku i osiągnął niemały sukces, zarabiając 262 miliony dolarów na świecie przy budżecie zaledwie 18 milionów. 

Prawa do kontynuacji Borata nabyło Amazon Studios. W związku z tym film zostanie pokazany na platformie Amazon Prime Video, a trafi tam 23 października. Dostęp do filmu będzie miało 240 krajów. Do sieci trafił zwiastun sequela.

Ostatecznie tytuł filmu jest inny, niż wcześniej zapowiadany: brzmi on Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan. 

Informacje mówią o tym, że Borat – teraz już rozpoznawalny ze względu na pierwszy film – będzie musiał działać pod przykrywką, aby przeprowadzać wywiady. Jedno ze źródeł stwierdziło, że filmie “Cohen zagra Borata grającego Cohena”. Aktor podczas zdjęć co najmniej dwa razy nosił kamizelkę kuloodporną.

Za scenariusz filmu odpowiadają Cohen, Anthony Hines (Borat, Bruno i Da Ali G Show), Nina Pedrad (30 Rock, New Girl) oraz Dan Swimmer (Who Is America).

Planujecie obejrzeć drugiego Borata?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA