search
REKLAMA
News

Do sieci trafił teaser filmu FUKS 2. Premiera na początku 2024 roku

“Fuks 2” zadebiutuje 25 lat po premierze oryginału.

Łukasz Budnik

30 października 2023

REKLAMA

Po 25 latach od premiery oryginału już wkrótce doczekamy się filmu Fuks. W sieci pojawił się teaser oraz garść informacji od dystrybutora. Sprawdźcie poniżej.

W opisie czytamy:

“Niebezpieczni gangsterzy, piękne kobiety, romantyczni mężczyźni, aplikacje randkowe, wielkie pieniądze i przekręt stulecia, a do tego – brawurowe sceny akcji, emocjonująca fabuła, zabawne dialogi i zaskakujące twisty. Tego wszystkiego można spodziewać się po „Fuksie 2”. To film, który przypadnie do gustu nie tylko fanom pierwszej części, ale także młodemu pokoleniu, które nie wie, jakiego fuksa miał ćwierć wieku temu Aleks Bagiński. Mężczyzna, chcąc odciąć się od swojego ojca, przyjął panieńskie nazwisko swojej matki. W „Fuksie 2” jest już więc Aleksem Stawińskim. Jak się okazuje – lata lecą, a pewne rzeczy się nie zmieniają. Historia lubi kołem się toczyć. Coś o tym wiedzą Aleks i jego syn Maciek. Panowie są niezbitym dowodem na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Obaj są uczuciowi, zwariowani, szukają miłości i… regularnie pakują się w kłopoty.

Mimo że Maciek (Maciej Musiał) jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, to pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec Aleks (Maciej Stuhr) stara się żyć bez większych stresów, choć nie zawsze tak było. Miał skłonność do wpadania w tarapaty – i z gangsterami, i z kobietami. Poprzeczkę zawiesił naprawdę wysoko. Syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i zamiłowanie do niebezpiecznych intryg. A wszystko zaczęło się od randki z internetu, która połączyła go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami (Paulina Gałązka i Katarzyna Sawczuk) oraz związanym z nimi wściekłym gangsterem (Cezary Pazura), na którego poluje emerytowany glina (Janusz Gajos), i wciągnęła w grę, której stawką jest wielka kasa oraz jeszcze większa miłość.

Czy w dziesięć dni można wkurzyć trzy piękne kobiety, wykiwać szemranego biznesmena i zdobyć pięć milionów euro? Dołącz do gry i złap fuksa w kinie!”

W obsadzie znaleźli się Maciej Stuhr, Janusz Gajos i Tomasz Dedek. Towarzyszą im m.in. Maciej Musiał, Paulina Gałązka, Cezary Pazura, Sonia Bohosiewicz i Katarzyna Sawczuk. Reżyserował Maciej Dutkiewicz. Premiera filmu odbędzie się 12 stycznia 2024 r.

Za dystrybucję filmu odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

zdjęcie główne: Mikołaj Tym

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA