search
REKLAMA
News

David Harbour nazywa Winonę Ryder “sercem STRANGER THINGS”. Aktor zamieścił emocjonalny wpis

“Stranger Things” powróci 1 lipca.

Łukasz Budnik

9 czerwca 2022

joyce hopper 1
REKLAMA

Trwa oczekiwanie na drugą część czwartego sezonu Stranger Things, a o serialu nie dają zapomnieć występujący w nim aktorzy. Wcielający się w Hoppera David Harbour umieścił na Instagramie post, w którym napisał kilka ciepłych słów na temat swojej koleżanki z planu, Winony Ryder.

Ryder od pierwszego gra rolę Joyce Byers i (zwłaszcza w trzecim sezonie) dzieliła już sporo scen z Harbourem. Ich postaci spotkały się w finale pierwszej części bieżącego sezonu w więzieniu na Kamczatce, gdzie Joyce i Murray przybyli z odsieczą na pomoc przyjacielowi. Harbour umieścił zdjęcie Hoppera i Joyce i podpisał je:

Bijącym sercem każdego sezonu “Stranger Things” jest Joyce i niesamowity występ Winony Ryder. Joyce uratuje swojego syna, wszystkie dzieciaki z Hawkins, jej starego kumpla Hoppera i magnetyzm swoich magnesów na lodówkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez David Harbour (@dkharbour)

Harbour nawiązał w swoim poście do sceny z trzeciego sezonu, gdy Joyce próbowała rozwikłać zagadkę, dlaczego jej magnesy nie przyczepiają się do lodówki.

Poniżej pełna wersja zdjęcia umieszczonego przez Harboura:

joyce hopper

Dwa ostatnie odcinki czwartego sezonu pojawią się 1 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA