search
REKLAMA
News

Czy w kontynuacji THE BATMAN zobaczymy Jokera? Nowe plotki

Łukasz Budnik

10 czerwca 2020

REKLAMA

Do premiery The Batman został jeszcze ponad rok (premiera zaplanowana jest na październik 2021 roku), ale już teraz mówi się o ewentualnej kontynuacji tego widowiska. Matt Reeves, reżyser filmu, ma ponoć plan na trylogię, a Robert Pattinson podpisał kontrakt na występ w kilku filmach. Według portalu “The Direct” w drugiej części może pojawić się słynny wróg Batmana.

Na tym etapie wiadomość tę można traktować jako plotkę – nowe doniesienia mówią o tym, że Joker ma być zapowiedziany już w pierwszej części (podobną strategię obrał Christopher NolanBatmanie – Początku) i pojawić w dwóch kolejnych odsłonach. Według przekazanych informacji nie rozpoczęto jeszcze poszukiwań odtwórcy tej roli. Jeśli Joker rzeczywiście pojawi się na ekranie i zagra go nowy aktor, będzie to trzecia inkarnacja tej postaci na wielkim ekranie w ostatnich kilku lat – widzieliśmy już wersję Joaquina Phoenixa (który otrzymał za nią Oscara) oraz Jareda Leto (on z kolei spotkał się z krytyką).

The Batman tytułowy bohater, który ma rozwikływać sprawę morderstw w Gotham, nie będzie narzekać na brak przeciwników – wiemy już, że w filmie pojawią się Riddler (Paul Dano), Catwoman (Zoe Kravitz), Pingwin (Colin Farrell) i Carmin Falcone (John Turturro).

Ewentualne pojawienie się Jokera już od jakiegoś czasu pobudza wyobraźnię fanów, którzy typują aktorów pasujących do tej roli i tworzą z nimi fanowskie grafiki – między innymi z Johnnym Deppem, Macaulayem Culkinem i Billem Skarsgardem.

Kto według was powinien teraz zagrać najsłynniejszego przeciwnika Batmana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA