search
REKLAMA
News

Czy w KAPITAN MARVEL 2 zobaczymy innych członków AVENGERS? W sieci krążą nowe plotki

Łukasz Budnik

28 lipca 2020

REKLAMA

W lipcu 2022 planowo zadebiutować ma sequel filmu Kapitan Marvel z Brie Larson w roli tytułowej. Po raz ostatni widzieliśmy tę postać w Avengers: Końcu gry, gdzie pomogła innym superherosom w pokonaniu Thanosa podczas ostatecznej bitwy. Szczegóły na temat kontynuacji nie są jeszcze znane, pojawiły się jednak nowe doniesienia na ten temat.

Uczulamy, że nie są to potwierdzone informacje i na tę chwilę można je traktować jedynie jako spekulacje.

Według źródeł portalu The Direct, Kapitan Marvel 2 planowane jest jako “mini Avengers”, w którym zobaczymy więcej postaci z tej słynnej grupy (nie wiadomo, kogo dokładnie, choć nietrudno wyobrazić sobie udział War Machine lub nawet Profesora Hulka). Co więcej, to samo źródło poinformowało, że Kevin Feige planuje wprowadzić w sequelu postać Kamali Khan, znanej jako Ms. Marvel. Od zeszłego roku wiemy, że bohaterka ta otrzyma własny serial na platformie Disney+ i że ma on się w jakiś sposób przenikać z filmami kinowymi, niewykluczone więc, że właśnie w taki sposób, a Khan będzie protegowaną Carol Denvers.

Na ten moment pozostaje czekać na oficjalne informacje, również te dotyczące daty wejścia filmu do kin. Najbliższą premierą Marvela jest w tej chwili Czarna Wdowa, która miała trafić do kin już w maju – teraz jednak zaplanowana jest na końcówkę roku, czego też nie można traktować jako pewnik.

Chcecie zobaczyć Kapitan Marvel 2?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA