search
REKLAMA
Znalezione w sieci

HENRY CAVILL jako WOLVERINE na fanowskich grafikach

Łukasz Budnik

4 marca 2020

REKLAMA

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się plotka dotycząca Henry’ego Cavilla i kinowego uniwersum Marvela. Doniesienia mówiły o tym, że aktor negocjuje rolę Wolverine’a, a jego pierwsze pojawienie się w tej roli przypadnie na drugą część Kapitan Marvel. Informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone, ale zdążyły poruszyć wyobraźnię widzów. 

Od lipca zeszłego roku wiemy, że grupa X-Men pojawi się w MCU, jednak nie podano żadnych konkretów, kiedy miałoby to nastąpić. Przypomnijmy, że Disney nabył prawa do tych postaci po zakupie studia Fox, które do tej pory produkowało filmy o mutantach. Plotki na temat Cavilla wzbudziły dyskusje na temat tego, czy aktor nadaje się do roli. Wątpliwości wzbudza jego wzrost – byłby to kolejny aktor, który jest wyższy niż komiksowy pierwowzór (choć doskonale wiemy, że Hugh Jackman wybronił się pomimo tej różnicy). Cavill ma poza tym zobowiązanie w postaci Wiedźmina. Tak czy inaczej, do sieci trafiło już kilka fanowskich grafik pokazujących, jak aktor mógłby wyglądać jako Logan.

Autor: Boss Logic
Autor: royy_ledger
Autor: rimo.dey
Autor: apexform

Autor: kinoman_az

Jak podobałby wam się taki wybór obsadowy?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA