search
REKLAMA
News

Oficjalnie: DISNEY+ zadebiutuje w Polsce latem tego roku

W ofercie Disney+ są między innymi produkcje ze świata MCU i “Gwiezdnych wojen”.

Łukasz Budnik

26 stycznia 2022

disney+
REKLAMA

Zgodnie z wcześniejszymi planami, latem tego roku platforma Disney+ wystartuje w 42 kolejnych krajach – w tym w Polsce. W najbliższych miesiącach poznamy dokładną datę premiery, jak również cenę abonanamentu.

W tym roku Disney+ pojawi się w następujących krajach: Albania, Algieria, Andora, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Węgry, Irak, Izrael, Jemen, Watykan, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa, Malta, Czarnogóra, Maroko, Macedonia Północna, Oman, Palestyna, Polska, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, RPA, Tunezja, Turcja oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Konkretna oferta serwisu jest zależna od kraju, możemy mieć jednak pewność, że w bibliotece Disney+ znajdziemy produkcje ze świata Gwiezdnych wojen, kinowego uniwersum Marvela (także seriale) oraz wszystkie animacje i filmy fabularne produkcji Disneya.

Walt Disney Studios

W USA od marca 2021 roku miesięczny dostęp do Disney+ kosztuje 7,99 dolarów, a roczny 79,99 dolarów. Nieco więcej, bo 13,99 dolarów miesięcznie trzeba zapłacić za pakiet zawierający platformy Disney+, Hulu (w wersji z reklamami) i ESPN+. Koszt Disney+ w Wielkiej Brytanii to 7,99 funtów za miesiąc i 79,90 funtów za rok.

Czekamy na informacje o konkretnej dacie startu serwisu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA