search
REKLAMA
News

Figurka z GODZILLA VS. KONG zapowiada obecność kolejnego potwora

Łukasz Budnik

28 lipca 2020

REKLAMA

Premiera Godzilla vs. Kong, widowiska science fiction o walce dwóch tytułowych potworów, zaplanowana jest obecnie na 21 maja 2021. W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć oficjalną grafikę z filmu oraz zabawkę przedstawiającą Konga z nową bronią, tymczasem do sieci trafiły zdjęcia, które zapowiadają obecność nowego potwora.

Poniższe informacje można potraktować jako spoiler.

Na Instagramie pojawiły się fotografie przedstawiające opakowania innych figurek. Warto zwrócić uwagę na prezentację na dole pudełka, gdzie dostrzec możemy monstrum zwane Warbat. Okaże się, w jaki sposób potwór (będący wężem ze skrzydłami nietoperza) zostanie wprowadzony do filmu. Podczas napisów końcowych Godzilli 2: Króla potworów usłyszeć mogliśmy transmisje danych, wśród których mowa była o przebudzeniu się ognia mającego zniszczyć naszą cywilizację – czy mogło chodzić właśnie o Warbata?

Wskazówką może być też opis filmu, który zapowiada pokazanie świata tytanów.

Legendy ścierają się, gdy Godzilla i Kong, dwie najpotężniejsze siły natury, stają do wielkiej bitwy. Wojna potworów trwa na powierzchni i w głębi naszego świata, jako że otwiera się spektakularny świat tytanów znany jako Pusta Ziemia.

Film reżyseruje Adam Wingard, odpowiedzialny między innymi za Gościa oraz Blair Witch. W obsadzie znajdują się Millie Bobby Brown, Julian Dennison, Brian Tyree Henry, Alexander Skarsgård, Kyle Chandler, Jessica Henwick, Rebecca Hall i Lance Reddick.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA