search
REKLAMA
News

Czy CHRIS EVANS wróci do roli KAPITANA AMERYKI? Aktor negocjuje z Marvelem

Łukasz Budnik

14 stycznia 2021

REKLAMA

Choć po Avengers: Końcu gry wydawało się, że rola Kapitana Ameryki w kinowym uniwersum Marvela została już zakończona (tak też sugerował wcielający się w bohatera Chris Evans), wygląda na to, że Steve Rogers jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Według informacji uzyskanych przez Deadline, Evans prowadzi rozmowy z Marvelem w sprawie powrotu do roli Kapitana Ameryki. Aktor miałby się pojawić w co najmniej jednym filmie, z możliwością rozszerzenia umowy także na inne widowisko. Nie miałaby to być kolejna część serii o Kapitanie Ameryce, lecz udział w innych produkcjach serii. Na ten moment szczegóły nie są znane, a Marvel póki co nie skomentował nowych doniesień.

Przypomnijmy, że w Końcu gry Steve Rogers przeniósł się w czasie, aby zwrócić na miejsce Kamienie Nieskończoności, po czym został w przeszłości, aby spędzić życie z Peggy Carter. Jako staruszek przekazał swoją tarczę Samowi Wilsonowi, którego dalsze losy będziemy z kolei oglądać w serialu The Falcon and the Winter Soldier. Evans po zakończeniu zdjęć do Końca gry napisał na Twitterze, że wcielanie się w Steve’a przez 8 lat było zaszczytem. Być może jednak zmienił zdanie na temat opuszczania MCU. Czekamy na dalsze doniesienia.

Chcielibyście, aby Evans wrócił do roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA