search
REKLAMA
News

Czy akcja nowego PREDATORA zostanie osadzona w przeszłości? Nowe plotki o nadchodzącym widowisku

Łukasz Budnik

23 listopada 2020

REKLAMA

Kilka dni temu zagraniczne media poinformowały, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona historii Predatora, kultowego drapieżcy z kosmosu. Studio 20th Century Studios wybrało już reżysera projektu. – za kamerą nowego Predatora stanie Dan Trachtenberg, który ma na koncie film Cloverfield Lane 10. Twórca pracował także przy serialach Czarne lustro oraz The Boys. 

Scenariusz widowiska przygotuje Patrick Aison (KingdomJack Ryan). Na ten moment nie wiadomo, o czym będzie opowiadać fabuła filmu, jednak prawdopodobnie nie podejmie wątków wprowadzonych w ostatniej odsłonie cyklu – Predatorze Shane’a Blacka. Nowe plotki, które pojawiły się na portalu AVP Galaxy, mówią o tym, że fabuła nowego Predatora może zostać osadzona w przeszłości, w czasach, gdy tereny dzisiejszych Stanów Zjednoczonych zamieszkiwali rdzenni Amerykanie. Doniesienia mówią o tym, że roboczym tytułem nowej odsłony mogą być Czaszki, a historia skupi się na wojowniczce z plemienia Komanczów, która sprzeciwia się normom i tradycjom plemienia. Wieści o tym, że Trachtenberg i Aison będą pracować nad takim projektem pojawiły się już w grudniu zeszłego roku, jednak dopiero dziś jest możliwość połączenia ich z Predatorem. Podkreślamy jednak, że na tę chwilę to jedynie niepotwierdzone doniesienia, które mogą, ale nie muszą okazać się prawdą.

Na tę chwilę czekamy na informacje dotyczące daty premiery nowego filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich filmów o Predatorze!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA