search
REKLAMA
News

Bohaterowie HOW I MET YOUR FATHER na pierwszym oficjalnym zdjęciu promocyjnym

Główną rolę w “How I Met Your Father” zagra Hilary Duff.

Łukasz Budnik

12 listopada 2021

REKLAMA

Trwają prace na spin-offem Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanym How I Met Your Father. Serial został zamówiony w tym roku przez stację Hulu. W głównej roli w produkcji zobaczymy Hilary Duff. 

Aktorka wcieli się w Sophie, która w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przeniosą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych i nieskończonych opcji. Poza Duff, w serialu wystąpią Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran, Suraj Sharma. Na portalu “Variety” pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie obsady, wykonane na wirtualnej scenie z tłem w postaci Mostu Brooklyńskiego.

 

Jak poznałem waszą matkę zakończyło się w 2014 roku i już wtedy mówiło się o serialu będącym jego następcą. Pieczę nad serialem sprawować będą showrunnerzy Tacy jesteśmy oraz Love, Victor –  Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, a wyprodukują go twórcy Jak poznałem waszą matkę, Carter Bays i Craig Thomas. We wspólnym oświadczeniu stwierdzili oni, że czują się zaszczyceni pasją i wizją Aptakera i Berger i czekają aż będą mogli im pomóc stworzyć “nową legendarną historię”.

 Zamówionych zostało 10 odcinków serialu. Zadebiutuje on w 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA