search
REKLAMA
News

Bohaterowie EVIL DEAD RISE na nowym zdjęciu z kolejnej odsłony serii “Martwe zło”

“Evil Dead Rise” zadebiutuje w 2023 roku.

Łukasz Budnik

4 grudnia 2022

evil dead rise
REKLAMA

Ostatni kinowy film należący do serii Martwe zło oglądaliśmy w 2013, jednak już w przyszłym roku powrócimy do niej za sprawą filmu Evil Dead Rise. Do sieci trafiło nowe zdjęcie promocyjne, które udostępnił Bruce Campbell, wcielający się w Asha w oryginalnej trylogii oraz serialu Ash kontra martwe zło.

Przypomnijmy, że nowa odsłona powstała po tym, jak porzucono plany na kontynuację Martwego zła sprzed ponad dekady, jak również Armii ciemności z oryginalnej serii, które miały zakończyć się crossoverem. W Evil Dead Rise zobaczymy historię dwóch sióstr (młodszej Beth i starszej Ellie), które zmierzą się z demonami w mieszkaniu tej drugiej w Los Angeles. Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiedzialny jest Lee Cronin, który w 2019 roku zadebiutował w pełnym metrażu Impostorem. Produkują m.in. Sam Raimi i Bruce Campbell.

Poniżej nowe zdjęcie przedstawiające bohaterów produkcji:

evil dead rise evil dead rise

 

W filmie zagrali Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Gabrielle Echols, Morgan Davies, Nell Fisher oraz Mia Challis.

Evil Dead Rise pierwotnie miał być przeznaczony na platformę HBO Max, ale ostatecznie zadebiutuje w kinach 21 kwietnia 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA