search
REKLAMA
News

Zadebiutował krwawy zwiastun GEN V, spin-offu “The Boys”

“Gen V” zadebiutuje w 2023 roku.

Łukasz Budnik

4 grudnia 2022

gen v
REKLAMA

Trwa oczekiwanie na czwarty sezon cenionego serialu The Boys, jednak w przygotowaniu jest też spin-off zatytułowany Gen V. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji.

Gen V zapowiadany jest jako brutalny i pełen humoru serial, który ma być utrzymany w tonie znanym z pierwowzoru. Akcja będzie osadzona na uczelni, gdzie uczą się dorastający superbohaterowie – będziemy oglądać, jak ich granice zostają wystawione na próbę i jak zmagają się z wchodzeniem w dojrzałość. W serialu występują Jaz Sinclair, Chance Pedromo, Patrick Schwarzenegger, Clancy Brown, Lizzie Broadway, Sean Patrick Thomas, Maddie Phillips, Marco Pigossi, London Thor, Derek Luh, Asa Germann oraz Shelley Conn. Gościnnie pojawią się gwiazdy The Boys – Jessie T. Usher, Colby Minifie oraz P.J. Byrne.

Showrunnerkami i producentkami serialu są Michelle Fazekas i Tara Butters. Produkują także twórcy The Boys, w tym Eric Kripke i Seth Rogen.

Serial zadebiutuje w 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA