search
REKLAMA
News

HBO pokazało nowy zwiastun serialu THE LAST OF US. Premiera w styczniu

Serial zadebiutuje 15 stycznia 2023 roku. 

Łukasz Budnik

4 grudnia 2022

The Last of Us trailer
REKLAMA

Trwa oczekiwanie na premierę serialowej adaptacji uznanej gry The Last of Us, przeznaczonej dla HBO. W rolę Joela wciela się Pedro Pascal (The MandalorianWonder Woman 1984) a Ellie, jego ekranową towarzyszkę, gra z kolei Bella Ramsey, znana doskonale fanom Gry o tron, gdzie wcielała się w Lyannę Mormont. Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji.

Joel to główny bohater The Last of Us. Mężczyzna żyje w 2033 roku, w postapokaliptycznym świecie opanowanym 20 lat wcześniej przez zmutowane istoty i dostaje zadanie przetransportowania Ellie – czternastoletniej dziewczynki, która może być lekarstwem na epidemię – poza strefę kwarantanny. Wspólnie podróżują przez Stany Zjednoczone i polegają na sobie, aby przetrwać. Serial ma pokryć wydarzenia z pierwszej gry i rozszerzyć nieco świat przedstawiony.

W obsadzie, oprócz Pascala i Ramsey, są także Gabriel Luna, Nico Parker, Merle Dandridge, Anna Torv, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Con O’Neil. Pojawią się także Troy Baker i Ashley Johnson, którzy grali Joela i Ellie w obu częściach gry – tutaj wcielają się w inne postaci. Serial zadebiutuje 15 stycznia 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA