search
REKLAMA
News

BOB ODENKIRK trafił do szpitala. Zemdlał na planie “Better Call Saul”

Nowy sezon “Better Call Saul” ma zadebiutować w 2022 roku.

Łukasz Budnik

28 lipca 2021

REKLAMA

Trwają prace nad szóstym, finałowym sezonem serialu Better Call Saul. W tytułową rolę wciela się Bob Odenkirk, który po raz pierwszy pojawił się jako Saul jeszcze w Breaking Bad. TMZ poinformowało, że 58-letni aktor zemdlał na planie.

Sytuacja miała miejsce we wtorek podczas zdjęć w Nowym Meksyku. Członkowie ekipy natychmiast wezwali pogotowie, a Odenkirk został później przewieziony do szpitala. Najświeższe informacje mówią o tym, że aktor wciąż znajduje się pod opieką lekarzy, nie podano jednak przyczyny zasłabnięcia. Nie wiadomo też, czy Odenkirk był przytomny podczas transportu do szpitala. Czekamy na dalsze wieści.

Praca nad Better Call Saul do tej pory przyniosła Odenkirkowi cztery nominacje do Złotego Globu oraz cztery do nagrody Emmy. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać aktora w filmie akcji pt. Nikt, który spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków.

Finałowy sezon Better Call Saul ma liczyć trzynaście odcinków i zadebiutować w 2022 roku; jego realizacja opóźniła się ze względu na pandemię.

Dziennikarze z zagranicznych portali zwrócili się do przedstawicieli Odenkirka z prośbą o informację na temat aktualnego stanu aktora. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA