search
REKLAMA
News

BATMAN Michaela Keatona na zdjęciach z planu filmu BATGIRL

Batman Keatona pojawi się także w “The Flash”.

Łukasz Budnik

13 lutego 2022

batman 1989
REKLAMA

Trwają prace nad filmem Batgirl przeznaczonym na platformę HBO Max. Do sieci trafiły zdjęcia z planu, które z pewnością zainteresują wszystkich fanów Batmanów Tima Burtona.

Film reżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah, a w roli tytułowej zobaczymy Leslie Grace. Prawdziwe nazwisko Batgirl to Barbara Gordon, która jest córką Jima Gordona. W roli komisarza ponownie pojawi się J.K. Simmons, a w obsadzie filmu znajduje się także Brendan Fraser i Michael Keaton, który, podobnie jak w The Flash, wcieli się w Batmana. Gdy w 2020 roku ogłoszono, że Keaton powróci jako Batman, pojawiały się głosy, że może przejąć w uniwersum DC rolę podobną do tej, którą miał Samuel L. Jackson jako Nick Fury w MCU, zatem gościnnie wystąpi w kilku projektach. To właśnie on widoczny jest na zdjęciach z planu.

batman keaton 1

batman keaton 2

batman keaton 3

batman keaton 4

 

 

Wcześniej do sieci trafiały zdjęcia, na których mogliśmy zauważyć kilka ciekawostek, w tym wspomnienie o Lexie Luthorze, Vicki Vale (w Batmanie postać tę grała Kim Basinger) oraz mural przedstawiający Batmana Keatona wraz z Robinem.

Data premiery Batgirl nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA