search
REKLAMA
News

ARNOLD SCHWARZENEGGER, LINDA HAMILTON i inni na PLAKATACH nowego TERMINATORA

Filip Pęziński

10 września 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły nowe plakaty filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie, na których zobaczyć możemy głównych bohaterów filmu:

Mroczne przeznaczenie to szósta odsłona słynnej serii zapoczątkowanej przez Jamesa Camerona w 1984 roku. Co ciekawe, fabuła filmu będzie kontynuować Terminatora oraz Terminatora 2: Dzień sądu, całkowicie ignorując wydarzenia z pozostałych części. Formalnie będzie to więc zamknięcie trylogii.

W filmie ujrzymy Lindę Hamilton powracającą do roli Sary Connor, jak również Arnolda Schwarzeneggera, ponownie wcielającego się w T-800. Oprócz nich w obsadzie są takie nazwiska jak Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta.

Reżyserem filmu jest Tim Miller, mający na koncie między innymi Deadpoola (2016). James Cameron zasiadł na stołku producenckim, przygotował też zarys historii na podstawie którego David Goyer, Justin Rhodes i Billy Ray napisali scenariusz. Muzykę skomponuje Junkie XL.

Polska premiera już 8 listopada. Czekacie?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA