search
REKLAMA
News

ANTHONY HOPKINS w zwiastunie filmu WIRTUOZ. POJEDYNEK ZABÓJCÓW. Premiera VOD już wkrótce

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2021

REKLAMA

Anthony Hopkins kilka godzin temu odebrał Oscara dla najlepszego aktora, a już wkrótce będziemy mogli oglądać go w nowym filmie Wirtuoz. Pojedynek zabójców

To thriller noir, w którym Hopkins wcielił się w postać tajemniczego szefa płatnego zabójcy granego przez Ansona Mounta. Opis brzmi następująco:

Jest opanowany, skrupulatny i działa z morderczą precyzją. Wirtuoz to bezimienny zabójca na zlecenie, który od swojego mentora otrzymuje najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze. Musi wytropić i zabić zbuntowanego zabójcę, nie wie jednak, kto jest jego celem. Zna tylko czas i miejsce, gdzie będzie mógł spotkać swoją przyszłą ofiarę. Co zrobi, kiedy na jego drodze stanie piękna kobieta? Czy wytropi cel i idealnie wykona zadanie?

W rolach głównych występują: Anthony Hopkins, Anson Mount (Non-Stop), Abbie Cornish (Jestem Bogiem), Eddie Marsan (Dżentelmeni). Za reżyserię odpowiada Nick Stagliano, który jest także współscenarzystą i producentem filmu.

Film dostępny będzie od 5 maja na platformach VOD: ipla, vod.pl, Orange VOD, PREMIERY CANAL+, Platforma CANAL+, CHILI, PLAY NOW, Multimedia GO, MOJEEKINO, E-KINOPODBARANAMI, TVP VOD, VECTRA i UPC Polska.

Źródło: materiały prasowe Galapagos Film

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA