search
REKLAMA
News

ANA DE ARMAS negocjuje rolę w “Ballerinie”, spin-offie serii JOHN WICK

Ana de Armas miałaby wcielić się w tytułową postać.

Łukasz Budnik

29 października 2021

REKLAMA

Głośno ostatnio o uniwersum Johna Wicka. Zakończyły się zdjęcia do czwartej części głównej serii, w przygotowaniu jest też miniserial The Continental, będący prequelem dziejącym się w latach 70. Na horyzoncie jest jeszcze jeden projekt  – Ballerina, spin-off o bohaterce mszczącej się za śmierć swojej rodziny. Jak poinformowało Deadline, główną rolę w filmie negocjuje Ana de Armas.

Reżyserem filmu jest Len Wiseman (Underworld), zaś scenariusz przygotowuje Shay Hatten, który pracował także przy Armii umarłych Zacka Snydera oraz trzeciej części Johna Wicka. Producentami są Basil Iwanyk, Erica Lee oraz Chad Stahelski, reżyser głównej serii. Jeszcze nie wiadomo, czy w filmie pojawi się Keanu Reeves, choć niewykluczone, że zaliczy cameo, podobnie jak Anjelica Huston, którą oglądaliśmy już w części trzeciej jako Dyrektorkę. Kobieta stała na czele organizacji, z której wywodzi się Wick oraz tytułowa balerina. Postać ta pojawiła się już przelotnie w Johnie Wicku 3 – zagrała ją wówczas Unity Phelan. Budżet produkcji ma zmieścić się w 50-80 milionach dolarów.

Anę de Armas mogliśmy ostatnio oglądać w Nie czas umierać. Kolejne zaplanowane premiery z udziałem aktorki to The Gray Man braci Russo oraz Blonde Andrew Dominika, gdzie aktorka gra Marilyn Monroe.

Czwarta część głównej serii o Johnie Wicku zadebiutuje w maju 2022. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA