search
REKLAMA
News

KEANU REEVES zdradził nazwiska jedynych dwóch gwiazd, które poprosił w życiu o autograf

Keanu Reeves był gościem Stephena Colberta.

Łukasz Budnik

16 stycznia 2022

keanu reeves
REKLAMA

Keanu Reeves od lat ma reputację najmilszego aktora w Hollywood, który cechuje się także szczodrością i skromnością. Przy okazji wizyty w talk-show Stephena Colberta, Reeves opowiedział ostatnio o dwóch przypadkach, gdy poprosił inną gwiazdę o autograf.

Pierwszą znaną osobą, która podpisała się Reevesowi, był Lou Reed, występujący m.in. w zespole The Velvet Underground. Reeves zdradził, że gdy prosił Reeda o autograf, przyznał, że podpis nie jest dla niego.

Nie miał nic przeciwko temu. Podpisał się na małym kawałku papieru niebieskim atramentem. Napisał tylko “Lou Reed”.

Drugą gwiazdą był George Carlin, słynny komik i aktor, z którym Reeves miał okazję spotkać się na planie dwóch części serii o przygodach Billa i Teda. Reeves opowiedział:

Myślę, że napisał “Drogi Keanu, pie*dol się!”. Zawsze myślałem, że to była dedykacja wyłącznie dla mnie. Tymczasem spotkałem kiedyś kogoś, kto powiedział, że dostał taką samą treść. Tak czy inaczej, to piękne.

W przyszłym roku zobaczymy Reevesa w kolejnej części serii John Wick, która pierwotnie miała trafić na ekrany już w 2021 roku. Aktualna data premiery to 24 marca 2023. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA