search
REKLAMA
News

Zobaczcie pełny ZWIASTUN drugiego sezonu WIEDŹMINA!

“Wiedźmin” powróci 17 grudnia.

Łukasz Budnik

29 października 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Netflix zaprezentował widzom kolejny zwiastun nowych odcinków.

Przypomnijmy, że w drugim sezonie Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Prawdziwym potworem jest przeznaczenie.

Kilka tygodni temu Netflix potwierdził, że powstanie także trzeci sezon serialu. Zapowiedziano także kolejny film animowany i produkcję skierowaną do młodszych widzów.

Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 17 grudnia. W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu, granych przez Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan, Joeya Bateya – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA