search
REKLAMA
News

PRZYJACIELE. Ulubione odcinki głównej obsady serialu

“Przyjaciele” wciąż cieszą się sympatią widzów.

Łukasz Budnik

22 listopada 2021

przyjaciele glowne
REKLAMA

Choć od zakończenia serialu Przyjaciele minęło w tym roku 17 lat, sitcom wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wyemitowany w tym roku program Spotkanie po latach wywołał wiele dyskusji i przyciągnął widzów, którzy z sentymentem oglądali aktorów spacerujących po dawnych planach i wspominających czasy kręcenia serialu. 

Z pewnością każdy, kto oglądał Przyjaciół, jest w stanie wskazać odcinki, które podobały mu się najbardziej. Nie inaczej jest z samymi aktorami, którzy na przestrzeni lat mówili o tym w różnych wywiadach. Poniżej zebrane typy całej szóstki.

Jennifer Aniston 

friends 2

Podczas programu Jamesa Burrowsa w 2016 roku, Aniston przyznała, że zawsze lubiła odcinki z retrospekcjami, na czele z The One With the Prom Video z drugiego sezonu. Aktorka lubiła, gdy widzowie mogli podejrzeć życie młodszych Rachel i Moniki, oraz Rossa z jego fryzurą na afro.

Courteney Cox

friends 1

Odtwórczyni roli Moniki postawiła na The One With the Blackout, jako powód podając scenę, w której Ross siłuje się z kotem uczepionym jego pleców.

Lisa Kudrow

przyjaciele halloween ross ziemniak sputnik

Kudrow w 2014 roku przyznała, że odcinek The One with the Halloween Party z ósmego sezonu jest tym, który wspomina najmilej (to tam gościnnie oglądaliśmy Seana Penna). Był to pierwszy odcinek nakręcony po 11 września, a ludzie po jego emisji dziękowali jej na ulicy za to, że dała im trochę uśmiechu. Przy innej okazji Kudrow wyróżniła też odcinek The One With Joey’s New Brain, w którym Ross uczył się grać na dudach. 

David Schwimmer

friends 3

W 2016 roku Schwimmer nazwał The One With the Holiday Armadillo z siódmego sezonu ważnym dla niego odcinkiem – stwierdził, że świetnie się go kręciło i że ma nadzieję, że kiedyś pokaże go swojej córce. Przypomnijmy, że to w tym odcinku Ross przebiera się za pancernika zamiast za świętego Mikołaja.

Matthew Perry

friends 6

W 2017 roku Perry wziął udział w programie Good Morning America, gdzie wyjawił, że jeden z jego ulubionych momentów całego serialu znalazł się w odcinku The One with Ross’ New Girlfrienda więc premierze drugiego sezonu. Chodzi o scenę, w której Joey namawia Chandlera, żeby udał się do jego krawca i dopytuje, kiedy był rok 1990.

Matt LeBlanc

friends glosowanie 5 e1569191619920

Serialowy Joey najbardziej ceni sobie finał serialu, The Last One, ze względu na sentymentalną wartość. Aktor przyznał, że realizacja tego odcinka i świadomość nadchodzącego końca były bardzo trudne. Aktor wyróżnił także The One With George Stephanopoulos
z sezonu pierwszego.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA