search
REKLAMA
Zestawienie

Niezwykłe SPOTKANIA fanów z GWIAZDAMI kina i telewizji

Filip Pęziński

15 marca 2020

REKLAMA

Gwiazdy kina i telewizji często wydają się odległymi i niedostępnymi idolami, ale internauci chętnie dzielą się historiami niezwykłych, często zabawnych i uroczych spotkań z celebrytami.

Oto kilka z nich.

Znajomość ze Stephenem Fryem w CV

Jedna z internautek opowiedziała o tym, jak spotkała w księgarni Stephena Frya. Przywitała się i chwilę z nim porozmawiała, wspominając przy tym, że czeka na rozmowę o pracę. Aktor nalegał, by poczekać z nią na menadżerkę, a kiedy ta się pojawiła, powiedział, że musi zatrudnić jego nową znajomą. Co oczywiście się stało.

Przepraszam, pomyliłem pana z kimś, kto nie jest Morganem Freemanem

Użytkownik Twittera pomylił w kolejce w banku Morgana Freemana z przyjacielem swoich rodziców i spędził 10 minut, opowiadając mu o zdrowiu matki. Freeman był bardzo miły i zaangażowany w całą historię. Po wszystkim kasjer spytał nieświadomego internautę, skąd zna słynnego aktora. Bohater historii odwrócił się zszokowany, a Freeman uśmiechnął się do niego i puścił oko.

Bohater ostatniej akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem

Kolejny użytkownik pochwalił się spotkaniem w windzie Arnolda Schwarzeneggera i jego ochroniarzy. Winda nagle się zatrzymała, a Schwarzenegger zażartował, że gdyby to był jeden z jego filmów, to w tym momencie zaatakowaliby ich terroryści, a oni wszyscy stanowiliby skład Niezniszczalnych.

Robin Williams zazdrosny o Billy’ego Crystala

Wiele wskazuje na to, że gwiazdę najprościej spotkać w windzie, bo inny internauta trafił w niej na Billy’ego Crystala i Robina Williamsa. Udało mu się zacząć krótką pogawędkę o baseballu z Crystalem, a następnie pochwalił Narzeczoną dla księcia z jego udziałem. W pewnym momencie Williams przerwał rozmowę, pytając: “Czy nie jesteś fanem żadnego z moich pierd**onych filmów?”. Bohater historii oczywiście natychmiastowo się przeraził, a Williams wybuchnął śmiechem: “Mam cię, stary”.

Ryan Gosling poleca Pinterest

Kolejny internauta siedział koło Ryana Goslinga podczas sztuki na Broadwayu. Nie rozpoznał go aż do przerwy, a aktor natychmiastowo zauważył jego zdziwienie: “Nie poznałeś, kim jestem”. Uśmiechnął się i dodał: “Najwidoczniej spędzasz za mało czasu na Pinterest”.

Świetnie prowadzisz, Brusie Willisie!

Niejaki Dan podzielił się wspomnieniem z czasów liceum, kiedy wraz z dziewczyną był na stacji benzynowej w pobliżu Miami, gdzie prawie uderzyło w nich inne auto. Zauważając za kierownicą łysego mężczyznę, Dan krzyknął: “Świetnie prowadzisz, Brusie Willisie!”. Przestraszony… Bruce Willis nacisnął pedał gazu i odjechał ze stacji.

Lindsay Lohan ratuje sytuację

Kolejna opowieść dotyczy Lindsay Lohan, którą bohaterka historii wraz z córką spotkała przed toaletą w Disneylandzie. Jej córeczka była smutna z powodu faktu, że musi nosić aparat na zęby. Lohan zwróciła się do niej i powiedziała, że aparaty są bardzo fajne, a zmiana kolorów gumek daje dużo zabawy.

Jestem Jared Leto

Kolejny użytkownik Twittera spotkał na imprezie Jareda Leto. Nie wiedział jednak, kim jest, więc w trakcie small talku spytał go, czym zajmuje się zawodowo. Zdezorientowany Leto odpowiedział: “Jestem Jared Leto”. Jego rozmówca nie był przekonany, czy gwiazdor go nie zrozumiał, czy uznał to za satysfakcjonującą odpowiedź, więc odpowiedział tylko “jasne” i poszedł dalej.

Karta Orlando Blooma

Inny internauta opowiedział o tym, jak podchodząc do bankomatu, zauważył w nim niezabraną przez poprzedniego użytkownika kartę płatniczą. Ku swojemu zdziwieniu zobaczył na niej nazwisko Orlando Blooma, a chwilę później aktora biegnącego w stronę maszyny. Oczywiście gwiazdor przypomniał sobie o zgubie.

Keanu Reeves to typowy Keanu Reeves

Kolejny internauta opowiedział o tym, jak jako dziecko podczas spaceru przez Nowy Jork zauważył na ulicy Keanu Reevesa. Krzyknął: “Hej, Neo!”, i zaczął udawać słynną scenę z unikania kul z Matrixa. Chyba nikogo nie zdziwi, że Reeves odwrócił się, zaczął śmiać i wykonywać bliźniacze ruchy.

Margot Robbie daje napiwek, gdy udajesz, że jej nie poznałeś

Kolejna historia dotyczy kelnera z Nowego Jorku, który w pewnym momencie zauważył przy restauracyjnym stoliku Margot Robbie i jej chłopaka. Mimo że był w niej wtedy kompletnie zadurzony, uspokoił się i postanowił traktować ich jak wszystkich innych klientów, nie dając po sobie poznać, że rozpoznał w niej słynną aktorkę. Chwilę porozmawiał z nią o sporcie i na inne niezobowiązujące tematy. Przed wyjściem z restauracji Robbie zostawiła mu wielki napiwek i powiedziała, że to podejście okazało się dla niej świetnym przeżyciem. Para zakolegowała się z bohaterem historii i regularnie wracała do restauracji.

Chciałabym, żeby to był Andrew Scott

Pewna dziewczyna podzieliła się swoim niezwykłym zdjęciem z Andrew Scottem, na którym widać ją i aktora, na którego wpadła na jednej z londyńskich ulic, mając na sobie prezent od przyjaciół – T-shirt z napisem “Chciałabym, żeby to był Andrew Scott”. Aktor był zachwycony i sam poprosił o zdjęcie.

Której historii zazdrościcie najbardziej? A możecie sami możecie się jakąś pochwalić? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Kocha kino społecznie zaangażowane. I takie z superbohaterami strzelającymi laserami.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA