search
REKLAMA
Znalezione w sieci

KEANU REEVES jako WOLVERINE na fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

27 maja 2020

wolverine keanu reeves
REKLAMA

W związku z niesłychaną popularnością Keanu Reevesa mówi się o nim w kontekście występu w MCU, czyli kinowym uniwersum Marvela. Sytuację podgrzał w zeszłym roku prezes Marvel Studios, Kevin Feige, gdy stwierdził, że Reeves jest brany pod uwagę przy kolejnych filmach, ale jeszcze nie znaleziono dla niego idealnej roli. Typowano między innymi Moon Knighta, Namora oraz Ghost Ridera. Jeden z grafików komputerowych przygotował nową propozycję: Wolverine’a.

W słynnego mutanta na dużym ekranie wcielał się do tej pory jedynie Hugh Jackman, tworząc ikoniczną kreację. Jeśli Wolverine pojawi się ponownie w filmie pełnometrażowym, będzie on już należeć właśnie do MCU. Fani zastanawiają się, kto mógłby wcielić się w tego bohatera (wśród ich kandydatów jest na przykład Henry Cavill). Tak prezentuje się Reeves jako Logan w wersji Pabla Ruiza:

Chcielibyście zobaczyć Keanu Reevesa w MCU?

Grafika główna: Heroic Hollywood

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA