search
REKLAMA
Znalezione w sieci

JOHNNY DEPP jako JOKER na nowej fanowskiej grafice. Jak mógłby wyglądać jako przeciwnik BATMANA?

Łukasz Budnik

28 sierpnia 2020

REKLAMA

Johnny Depp jako Joker w kontynuacji The Batman Matta Reevesa? To wizja, która od tygodni porusza wyobraźnię internautów. Słyszeliśmy już o plotkach, według których kultowy antagonista miałby pojawić się w sequelu filmu z Robertem Pattinsonem, a do sieci napływają kolejne grafiki pokazujące, jak mógłby w tej roli wyglądać Depp. 

Po premierze zwiastuna produkcji, fantastycznie przyjętego w sieci, na Twitterze pojawiła się kolejna wizualizacja Deppa jako Jokera. Jej autorem jest znany grafik BossLogic, którego niszą są filmy superbohaterskie. Nowy obrazek pokazuje nieco inne podejście do postaci:

Jak widać, makijaż Deppa-Jokera został nieco zainspirowany tym, jak w Jokerze Todda Phillipsa prezentował się Joaquin Phoenix (którego niektórzy fani też chcieliby zresztą zobaczyć w zestawieniu z Batmanem Pattinsona).

Jak podoba wam się ilustracja? Czy według was Depp byłby dobrym wyborem do roli Jokera? Dajcie znać!

TUTAJ zobaczycie inne fanarty.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA