search
REKLAMA
News

Jane Foster w stroju Thora na grafice promocyjnej z THOR: LOVE AND THUNDER

Premiera “Thor: Love and Thunder” zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku.

Łukasz Budnik

15 czerwca 2021

REKLAMA

Zakończyły się już prace na planie filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stanął Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. 

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Tessa Thompson, Chris Pratt, Natalie Portman, Russell Crowe (w roli Zeusa), odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki, a gościnnie także Matt Damon. Antagonistę zagra z kolei Christian Bale, który wcieli się w złoczyńcę zwanego Gorr the God Butcher. Przypomnijmy, że w Thor: Love and Thunder grana przez Natalie Portman Jane Foster sama nabędzie moce Thora – ogłoszono to już w 2019 roku podczas Comic-Conu w San Diego. Tymczasem do sieci trafiła grafika pochodząca z koszulki otrzymanej przez członków obsady na zakończenie zdjęć – widzimy na niej między innymi Jane w kostiumie. Obok niej stroją Thor oraz Walkiria.

Wcześniej po sieci krążyła też ilustracja z samym Thorem:

 

W zeszłym roku Hemsworth stwierdził, że scenariusz nowej odsłony dał mu nawet więcej radości niż ten z filmu Thor: Ragnarok i dodał, że cieszy się że wciąż może być częścią MCU i kontynuować historię Thora.

Premiera zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA