search
REKLAMA
News

Jakie są najgorsze “dad jokes” BRENDANA FRASERA? Synowie aktora podali swoje typy

Brendan Fraser od kilku dni jest laureatem Oscara.

Łukasz Budnik

19 marca 2023

REKLAMA

Brendan Fraser podczas tegorocznego rozdania Oscarów otrzymał statuetkę za pierwszoplanową rolę w Wielorybie, czym przypieczętował swój wielki powrót do pierwszej ligi. Aktor cieszy się wielką sympatią fanów i jest dziś wymieniany wśród najmilszych gwiazd Hollywood. 

Podczas wywiadów przed Oscarami, Fraser porozmawiał z dziennikarzami w towarzystwie swojej żony oraz dwóch synów. W trakcie konwersacji padł temat tzw. dad jokes, ojcowskich żartów, które z zasady są bardzo siermiężne. Synowi Frasera zostali poproszeni o wymienienie najgorszych. Padły dwie propozycje. Pierwszy z synów stwierdził, że na końcu rozmów, gdy pada fraza “oh yeah, right” (“a, jasne”, dosł. “prawo”), Fraser odpowiada “LEFT!” (“lewo”). Z kolei drugi wspomniał starsze dzieje:

Gdy byliśmy mali i mówiłem, że nie lubię brokułów, tata odpowiadał: “Brokuły kochają ciebie!”.

Nagranie zobaczycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA