search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby film o HANIE SOLO z udziałem HARRISONA FORDA? Deepfake spin-offu STAR WARS

Łukasz Budnik

19 sierpnia 2020

REKLAMA

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie był drugim spin-offem słynnej kosmicznej serii. Produkcja filmu nie należała do najłatwiejszych. Pierwotnie reżyserią zajmowali się Christopher Miller i Phil Lord, jednak po kilku miesiącach – z powodu nieporozumień z producentami – na stanowisku tym zastąpił ich Ron Howard (WillowPiękny umysł). 

Han Solo, przy budżecie 275 milionów dolarów, zarobił na całym świecie 393 miliony. Dla porównania poprzedni spin-off, Łotr 1, zgarnął w światowym box office ponad miliard. Wielu widzów nie mogło oswoić się z myślą, że Hana – kojarzonego głównie z Harrisonem Fordem – zagrał inny aktor, Alden Ehrenreich. Tymczasem w sieci pojawił się nowy Deepfake (filmik, w którym twarze aktorów zostają podmienione na inne), dzięki któremu możemy się przekonać, jak wyglądałby Han Solo z udziałem Forda. Jak wam się podoba?

 

Na ten moment nie zapowiada się, by miał powstać sequel indywidualnych przygód Hana, gdyby jednak się tak zdarzyło, Alden Ehrenreich jest gotowy do powrotu, jeśli tylko scenarzyści odpowiednio pokierują jego postać.

Chcielibyście zobaczyć kolejną część przygód Solo?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA