search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak będzie wyglądać przeciwnik ETERNALS w filmie Marvela? Figurka zdradza prawdopodobny projekt

Łukasz Budnik

5 października 2020

REKLAMA

Gdyby nie pandemia, już wkrótce do kin trafiłoby nowe widowisko Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada, lecz na tę chwilę jego premiera przesunięta jest o rok i zaplanowana na 5 listopada 2021 roku. W związku z tym twórcy nie pokazują jeszcze oficjalnych materiałów promocyjnych – mimo to prawdopodobnie dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie przeciwnik tytułowej grupy.

Przypomnijmy, że Eternals to ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach, w której występują między innymi Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harington, Richard Madden i  Kumail Nanjiani. Ten ostatni mówił niegdyś na temat tonu filmu, zaznaczając, że pod pewnymi względami to najbliższa gatunkowi science fiction produkcja Marvela. Fabuła Eternals ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. Do sieci wyciekły zdjęcia figurki przedstawiającej Kro, jednego z przedstawicieli wspomnianej rasy.

Fani komiksowego pierwowzoru od razu dostrzegli, że prawdopodobny filmowy projekt różni się od tego, co oglądaliśmy w oryginalnych historiach – tam Kro przypominał bardziej diabła. Kevin Feige, prezes Marvel Studios, już wcześniej zapowiadał, że w filmie zobaczymy nową, nieznaną dotychczas formę Dewiantów.

Czekacie na wprowadzenie nowych postaci do uniwersum Marvela?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA